«
  1. Anasayfa
  2. Magazin
  3. Pelin Çift, bu kez de “Paraf Genç” ile gerçeğin peşinde

Pelin Çift, bu kez de “Paraf Genç” ile gerçeğin peşinde

pelin-cift-bu-kez-de-paraf-genc-ile-gercegin-pesinde.jpg

Halkbank, üniversite gençlerine özel kartı Paraf Genç’i ünlü sunucu ve haberci Pelin Çift’in yer aldığı yeni reklam filmiyle tanıttı. “Gençler ne istiyor, istedikleri her şeyi Paraf Genç’te bulabiliyor mu?” sorusuyla başlayan film, gençlerin şaşırtan önerisiyle devam ediyor. Gençlerin Paraf Genç’i kendilerince anlatma isteği, gerçeğin peşindeki Pelin Çift’ten hemen kabul görüyor. 

 

Kültürden sanata, spordan müziğe, internetten eğlenceye… Gençler hayalleri ve yapmak istedikleri her şeyde, yanlarına Pelin Çift’i de alarak keyifli ve eğlenceli bir tura çıkıyor. Paraf Genç’in sunduğu avantajları, kendi perspektiflerinden anlatıyor. Üniversite gençliğinin bu doğal ve şahane anlatımı, Pelin Çift’i de çok etkiliyor. 

 

Filmin başında gençlerin önerisiyle büyük şaşkınlık yaşayan Pelin Çift, bu sefer filmin sonunda gençleri şaşırtmayı başarıyor. Pelin Çift’e göre, gençlerin bu doğal anlatımıyla reklam işi de tamam! Çekimleri 2 gün süren, her sahnesi birbirinden renkli ve eğlenceli olan reklam filmi Renosans İstanbul imzası taşıyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir Cevap Yaz

Ulusal Haber Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *